نیازمندیهای آنلاین شهر اراکنیاز اراک تبلیغات در اراک
تبلیغات در اراک
نیاز اراک - ثبت نام نیاز اراک - تماس با ما نیاز اراک - تعرفه ها نیاز اراک - قوانین نیازاراک - راهنما نیاز اراک - صفحه اصلی
راهنما
راهنما :

موضوع فعالیت :
این سامانه وبسایتی است که با هدف معرفی فعالیتهای تجاری ایرانیان راه اندازی شده است و کاربران می توانند علاوه بر مشاهده آگهی های دیگران , آگهی خود را ثبت نموده و فعالیتها و نیازمندیهای خود را در معرض بازدید دیگران قرار دهند.

 • الف) مراحل درج آگهی :

  1. ابتدا از طریق صفحه ثبت نام عضو سایت شوید.
  2. سپس از طریق فرم ورود به سایت که در صفحه اصلی قابل مشاهده می باشد نام کاربری ثبت نامی خود و همچنین رمز انتخابی را در محل مشخص شده وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید.
  3. بعد از ورود به پنل کاربری از منوی سمت راست روی گزینه درج آگهی جدید کلیک کرده و تمام موارد درخواست شده در فرم را به دلخواه و طبق نیاز خود پر کرده و روی گزینه ثبت کلیک کنید.
  4. برای مشاهده لیست آگهی ها و حذف یا ویرایش آنها باید روی گزینه ویرایش آگهی ها کلیک کنید . تمام گزینه های مورد نیاز در همان صفحه قابل مشاهده هستند.
  5. دقت کنید که آگهی های حذف شده قابل بازگشت نیستند !

 • ب) روشهای افزایش اعتبار :

  1. پرداخت آنلاین ( تنها روش پرداخت ) :
   پس از تایید آگهی توسط مدیریت, میتوانید هزینه آگهی ویژه را به صورت آنلاین بپردازید. بدین صورت که در پایین صفحه ویرایش آگهی مبلغ صورتحساب فعلی از موجودی کم می شود و لینک پیش فاکتور نمایان می شود. می توانید با کلیک روی لینک یاد شده مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.
   از منوی کاربری گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کرده و بعد از انتخاب بانکی که قصد واریز وجه از آن طریق را دارید, مراحل را طی کرده و مبلغ مورد نظر را بلافاصله به حساب کاربری خود اضافه کنید !
   در این روش به دلیل اتوماتیک بودن روند کار نیازی به تایید از طرف مدیریت نمی باشد و در صورت موفق بودن انتقال , اعتبار به حساب کاربری واریز کننده اضافه خواهد شد.
   مقدار مبلغ مورد نیاز جهت استفاده از خدمات سایت با توجه به پلان آگهی ویژه و همچنین مدت زمان آن به صورت اتوماتیک محاسبه شده و در همان صفحه درج و یا ویرایش آگهی قابل مشاهده می باشد.
   می توانید تعرفه خدمات را از صفحه تعرفه ها مشاهده و محاسبه نمایید.

 • ج) نکات مهم و تذکرات :

  1. قبل از درج آگهی دقت کنید آگهی شما نباید قوانین جاری کشور و قوانین وبسایت را نقض نماید.
  2. نام کاربری شما همان ایمیل شما می باشد و تنها راه دریافت پیامهای وبسایت از طریق این ایمیل می باشد . بنابراین در وارد کردن آدرس ایمیل دقت کنید.
  3. در صورت فراموش کردن رمز عبور می توانید از طریق فرم یادآوری رمز عبور , رمز عبور خود را در صندوق پستی خود دریافت کنید.
  4. در هنگام واریز وجه دقت کنید زیرا به جز موارد خاص عودت وجه امکان پذیر نمی باشد.
  5. در حال حاضر در جهت ارائه تسهیلات به آگهی دهندگان مالیات بر ارزش افزوده ( Vat ) برای آگهی ویژه در نظر گرفته نشده و در نتیجه کاربران مبلغی اضافه بر مبلغ ذکر شده پرداخت نخواهند کرد.
   در صورتی که مالیات و یا هر مورد دیگری به هزینه های کاربر اضافه شود حتمآ در صورتحساب ذکر خواهد شد.
  6. به جز هزینه صورتحسابی که برای هر یک از خدمات محاسبه می شود هیچگونه مبلغ اضافه ای در نظر گرفته نخواهد شد و در صورتی که به هر دلیلی مبلغی به هزینه اضافه شود در همان صورتحساب ذکر خواهد شد و یا قبل از پرداخت تذکر داده خواهد شد.
  7. مدت اعتبار تعرفه هايي که درسايت اعلام شده است تا پایان سال جاری می باشد .
   در صورتی که کاربری با تعرفه خاصی در تاریخ معینی اعتبار خود را افزایش دهد این اعتبار به مدت یک سال از تاریخ واریز وجه معتبر خواهد بود.
  8. دقت کنید که آگهی های حذف شده قابل بازگشت نیستند !
  9. مدت زمان لازم جهت بررسی و تایید آگهی ها از زمان ثبت 12 الی 24 ساعت می باشد.
   در صورتی که آگهی مورد تایید نباشد در بخش آگهی های غیر فعال به صورت مشخص قابل مشاهده می باشد
  10. لطفآ در هنگام ثبت آگهی دقت کنید که علاوه بر رعایت قوانین سایت , متن آگهی و عنوان آن باید حدالامکان معقول باشد
   به عنوان مثال عبارتهایی مثل " تست " یا " آزمایش " به تنهایی و یا عبارتهای نامفهوم که صرفآ با فشار دادن دکمه های صفحه کلید ساخته می شوند و هیچ معنا و مفهوم خاصی ندارند مورد قبول نیست و تایید نخواهد شد . در صورت تداوم در ثبت اینگونه آگهی ها , آگهی حذف شده و در صورت اصرار به انجام این مورد حساب کاربری شخص آگهی دهنده مسدود خواهد شد.

 • د) موارد خاص جهت انصراف و عودت وجه :

  1. در صورتی که مبلغ واریز شده توسط واریز کننده به اشتباه بیش از یک مرتبه واریز شده باشد و کاربر اقدام به درج آگهی نکرده باشد مبلغ دوم به در خواست کاربر پس از یک هفته به حساب کاربر عودت داده خواهد شد.
  2. در صورتی که آگهی ویژه فعال شده باشد مبلغ کسر شده که در مدت زمان فعال بودن آگهی طبق تعرفه ها از اعتبار کاربر کسر شده است به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.
  3. قبل از واریز هر مبلغی لطفآ به قوانین وبسایت و قوانین جاری کشور توجه فرمایید. و آگهی خود را با دقت بیشتری درج نمایید زیرا عودت وجه پس از مدتی و به صلاحدید مسئولین وبسایت امکان پذیر خواهد بود.
  4. در صورتی که موارد خاص شامل حال کاربر شود کاربر باید از طریق ارسال ایمیل ما را مطلع گرداند.
   در این ایمیل ارسال نام کاربری و رمز عبور الزامی است.
   مبلغ پس از تایید به شماره حساب کاربر و یا شماره کارت آن عودت داده خواهد شد.
  5. اعتبار اضافه شده به حساب کاربر از نظر زمانی از تاریخ تایید تا یک سال اعتبار داشته و در صورت عدم استفاده از این اعتبار , اعتبارخود به خود کسر خواهد شد.
  6. در تمام مدت فعال بودن آگهی ویژه تیم پشتیبانی وبسایت آماده ارائه هر گونه راهنمایی می باشد . پشتیبانی از طریق صفحه تماس با ما امکان پذیر است.
  7. ارتباط با ما از طریق ایمیل از ساعت 8 تا 21 و از طریق تلفن از ساعت 8 تا 13 امکان پذیر می باشد.
 • ه) رفع مسئولیت از آگهی ها و مطالب درج شده در وبسایت :
  • سعی ما بر این است که در چار چوب قوانین کشور فعالیت نموده و از درج آگهی هایی که با قوانین کشور منافات دارند جلوگیری نماییم ولی به هر صورت شما به عنوان بازدید کننده وبسایت وظیفه دارید قبل از استفاده از مطالب سایت از کیفیت و صحت و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل کنید
  • این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در مورد آگهی ها و مطالب درج شده توسط کاربران به عهده نمی گیرد
  • لطفآ قبل از هر گونه واریز مبلغ و یا استفاده از مطالب درج شده از صحت و اعتبار آگهی دهنده اطمینان حاصل نمایید
  • شرط اصلی استفاده از وبسایت این است که مطالب این صفحه و صفحه قوانین را مطالعه و با آن موافقت می کنید

  این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده نمی پذیرد. قبل از استفاده از وبسایت باید صفحه قوانین و راهنما را به دقت مطالعه نمایید و استفاده از مطالب وبسایت به منزله این است که با تمام موارد ذکر شده موافقت کرده اید.
  صفحه راهنما     صفحه قوانین
  مسئولیت آگهی ها به عهده آگهی دهندگان می باشد.جهت تماس با آگهی دهنده فقط از طریق اطلاعات تماس وی تماس حاصل فرمایید

  WwW. NiazeArak .CoM
  generated in 0.04 seconds